Ми - сімейна компанія. Коли у нас народилася дочка трохи раніше покладеного терміну, ми зіткнулися з проблемою - весь одяг був нам великий. У різних магазинах ми вишукували по одній речі для недоношених, замовляли і чекали. Потім кожна з них приїжджала до нас в різний час, що доставляло певні труднощі з логістикою. Але ж дитина чекати не буде, її потрібно одягнути, щоб вона не змерзла, щоб їй було комфортно.

Тоді ми і вирішили створити інтернет-магазин, в якому ми зберемо одяг для недоношених всіх виробників України. З великим асортиментом, зручними фільтрами, швидкою доставкою та, звичайно ж, хорошим сервісом. Адже Ви не повинні витрачати час на пошук одягу для своєї дитини, Ви повинні витрачати час на саму дитину!

FAQs

  • Ми відбираємо товари українських виробників, які використовують тільки натуральну бавовну. Вона може бути різної щільності та структури, але у всіх товарах це 100% бавовна.
  • Так, ми безкоштовно доставляємо товар на суму понад 1000 грн. Однак, якщо оплатити замовлення Ви хочете післяплатою, то Ви заплатите за відправку грошей назад (20 грн).
  • Ви можете оплатити своє замовлення 2 способами: передоплатою на карту ПриватБанку або при отриманні у відділенні "Нової пошти" (але при цьому зросте вартість доставки на суму переказу грошей - 20 грн.).
  • Ми доставляємо Ваші замовлення найчастіше до найближчого до Вас відділення "Нової пошти". Також, можлива доставка Укрпоштою. В принципі, спосіб доставки можна узгодити з нами по телефону.